top of page

Díky skvělým fyzikálním parametrům mají stavby zpanelového systému SIPsCZ vynikající tepelné-technické vlastnosti.. Vysoký tepelný odpor konstrukce (R), nízké tepelné ztráty a teda výborná regulace tepla v dome spolu s technickým zabezpečením ( solární panely, rekuperace..) Vám zaručují nízké provozní náklady !

Stavby z panelového systému SIPsCZ patří do kategorie nízkoenergetické stavby (15 až 50 kWh / m2 rok) až po pasivní stavbu (5 až 15 kWh / m2 rok). Tento konstrukční systém je ideální pro výstavbu v třídě nízkoenergetických staveb, určených pro skutečně extrémní teplotní podmínky.

Naše materialy jsou navrženy a postaveny kvalitně s potřebným tepelnětechnickým zateplením, okny s izolačním trojsklem, solárními panely, rekuperací, případně tepelným čerpadlem kvůli dosažení skutečně nízkoenergetického standardu. Právě tyto technologie a jejich správně navržené kombinace jsou samozřejmostí pro společnost HAPPY WOOD SE, čímž garantujeme, že stavíme v třídách energeticky nejúspornějších staveb. 

  • Grey Facebook Icon
  • https://www.youtube.com/channel/UCQk
bottom of page